Головна
perehrestya.org
  • 1
  • 2
  • 3
  • 5

Про Нас

Оренда квартир у Львові подобово – найкраще поєднання ціни, якості та розташування! Домашній затишок гарантовано! 

Ласкаво просимо в старовинний Львів - живописне, гостинне місто на перехресті культур з багатою історією та традиціями! До Ваших послуг пропонуємо в оренду широкий вибір квартир на різний смак та фінансові можливості! Ми пропонуємо найкраще поєднання ціни, якості та розташування, а також більше свободи, приватного простору та затишку, ніж у звичаних готелях чи хостелах.

Усі квартири для оренди розташовані винятково у самому центрі історичної частини Львова, що дозволить Вам відразу відчути чарівну атмосферу старовинного міста.

Усі квартири облаштовані необхідною побутовою технікою, а також Ви можете скористатися з вільного доступу до WIFI інтернету і кабельного телебачення. Для Вашої більшої свободи дій у каждій квартирі є кухня з необхідним кухонним начинням, а також чиста, відремонтована ванна кімната.
Перевагою нашого сервісу в тому, що оплата за день перебування знімається за квартиру, а не за спальне місце. Усі квартири можуть поміщати невеликі групи людей від двох осіб і більше.

Наша досвідчена команда обслуговування працює цілодобово, щоби надати Вам допомогу при виборі квартири та поселенні.

Ми пропонуємо ЗНИЖКИ для наших постійних клієнтів, груп, а також для осіб, бажаючих орендувати квартиру довгостроково.
Для наших клієнтів ми також пропонуємо додаткови послуги, такі як індивідуальна зустріч клієнта в аеропорту чи залізничному вокзалі, надання кваліфікованого перекладача, допомога при організації туру по місту та регіону. Ці послуги надаються за додаткову плату.

З нами Ваш візит в гостинний Львів наповниться домашнім затишком!

Забронювати зараз!

Слідкуйте за нами

follow us on facebook follow us on twitter